Як довго можна зберігати продукти
На деяких продуктах, які ти купуєш, не вказано терміну придатності – наприклад, на свіжих фруктах або овочах. А деякі продукти можна зберігати трохи довше, ніж на упаковці, без шкоди для організму. Ось деякі рекомендації щодо того, як довго можна зберігати продукти
М'ясо У холодильнику м'ясо може зберігатись протягом 5 днів, у морозильній камері – до одного року. Розморожене м'ясо слід готувати одразу. Фарш можна зберігати у холодильнику протягом 2 днів максимум, а в морозилці – до 4 місяців. Філе птиці свіжим залишається в холодильнику 2 дні та цілий рік у морозильнику.
Морепродукти Стейк лосося не пропаде у холодильнику за 2 дні, тріска у морозильній камері пролягає до 10 місяців зберігання. Копчена риба свіжа протягом 2 тижнів на полиці холодильника та протягом 5 – у морозильнику. Устриці та креветки з'їж протягом 5 днів зберігання в холодильнику або протягом 3 місяців зберігання в морозильній камері.
Сир М'який сир та середньої твердості зберігай 2 тижні, бажано зберігаючи оригінальну упаковку. Пармезану нічого не станеться у холодильнику протягом цілого року. Сири з цвіллю живою, тому з'їсти його бажано протягом кількох днів. А ось заморожений такий сир зберігається не більше 2 місяців. Фрукти Тверді фрукти, наприклад, цитрусові, яблука, груші, зберігаються в холодильнику без втрати якості від 2 до 4 тижнів, дині та кавуни протягом тижня. Більшість ягід будуть їстівні протягом 2-3 днів, тому не купуй їх багато. Заморожені фрукти після розморожування занадто рідкі, але зберігати можна досить довго. Овочі Найбільш недовгострокові - це зелені пагони, кукурудза, гриби - вони будуть свіжими протягом 2-3 днів. Огірки та помідори можна залишити у холодильнику на тиждень. Буряк і морква зберігаються найдовше – 2-3 тижні. Борошно та цукор При правильному зберіганні борошно та цукор також зберігаються досить довго, наприклад, борошно від півроку до 8 місяців, а в холодильнику – рік. Коричневий цукор можеш зберігати спокійно 4 місяці, а білий – 2 роки.Соду та крохмаль можна зберігати півтора роки у темному та не сирому місці.

По матеріалам сайту https://a-yak.info